درباره ما

آشنایی با كلینیک صنعت

پیوند دانشگاهیان و متخصصین با صنعتگران و مجریان اصلی تولید، همواره یکی از ارکان موفقیت کشورهای صنعتی در دنیا بوده است، در این راستا مسلماً کشور عزیزمان نیز از این امر مستثنی نبوده و این پیوند می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت بیشتر صنعت در جهت نیل به اهداف مورد نظر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در سند چشم‌انداز بیست ساله توسعه کشور به آن اشاره گردیده، باشد.
توفیق در عرصه صنعت و کسب و کار به عنوان توسعه فناوری و کارافرینی، مستلزم کسب طیف گسترده ای از دانش و مهارت در حوزه های متفاوت برای افراد درگیر در بنگاه صنعتی ویا کارآفرینی است. گستره دانش و مهارت مورد نیاز شامل دانش حرفه ای و تخصصی افرادی است که هسته اولیه شرکت ها را تشکیل داده اند و دسته دوم شامل دانش و مهارت لازم برای ایجاد، تثبیت و رشد پایدار شرکت ها است که شامل کلیات بازاریابی، روابط کاری و گزارش دهی و مهارت هایی چون مدیریت پروژه، برنامه ریزی، مهارت های نوآوری و حل مساله می شوند از جمله مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت حقوقی، مدیریت راهبردی سازمان، مدیریت پروژه و مدیریت فناوری اطلاعات که مهارت های مورد نیاز هر یک به صورت جداگانه در قالب مشاوره و دوره های آموزشی طراحی و قابل ارائه است. کلینیک صنعت با محوریت نهادینه‌کردن فرهنگ استفاده از خدمات کلینیکی و مشاوره ای، سعی می‌نماید بستری مناسب را مهیا سازد تا هنگام بروز مشکل، صنعتگران به مشاورین کارآزموده مراجعه نموده و به سهولت برای رفع و درمان مشکلات فنی خود اقدام نمایند.
با ایجاد کلینیک صنعت و معدن در مرکز استان، می توان به رشد صنعت کمک کرد و محصولات نوین و پیشرفته تولید نمود و با این تجربه در همه زمینه ها صنایع بزرگ تولیدی ایجاد نمود. پیوند صنعت و دانشگاه ها نقش مهمی و بسزایی در توانمند سازی فارغ التحصیلان دانشگاهی خواهد داشت که اینها در آینده رشته امور را به دست خواهند گرفت و شرکت شهرک های صنعتی می تواند نقشی چشم گیر در پیشرفت کشور، اقتصاد مقاومتی و الگوی ایرانی اسلامی ایفا نماید.