کلینیک

جشنواره ایده ها و استارت آپ های شیلاتی استان بوشهر

جشنواره-استان-بوشهر-شیلاتی-استارت-آپ-ایده-کسب-و-کار

اولین جشنواره ایده ها و استارت آپ های شیلاتی استان بوشهر با هدف شناسایی طرح ها و ایده های نوآورانه شیلاتی، تسهیل و توسعه کسب و کار خلاقانه و معرفی به سرمایه گذاران طی سه مرحله در روزهای ۱۷ دی، ۲۷ بهمن و ۲ اسفند ۱۳۹۷ در شهر بوشهر برگزار خواهد شد.

این جشنواره در دو بخش ایده های نوآورانه و طرح های استارت آپی برگزار خواهد شد.

ارسال ایده و طرح برای عموم آزاد است.

همچنین از دانش آموزان، دانشجویان، دبیران، استاتید، فعالان صنعت صید و آبزی‌پروری شیلاتی و کلیه اندیشمندان استان بوشهر درخواست می گردد با ارسال ایده و نظرات ارزشمندشان در این جشنواره شرکت فرمایند.

جهت ارسال ایده ها و طرح های نوآورانه، پس از عضویت در سایت جشنواره به لینک آدرس در بالای صفحه گزینهصفحه شخصی را انتخاب نموده، سپس گزینه ارسال و پیگیری مقاله را انتخاب می نمایند. فرم مورد نظر را از بخش راهنمای نگارش و ارسال مقاله دریافت نموده و از طریق گزینه ارسال چکیده مقاله جدید، ایده یا طرح خود را ارسال فرمائید.

ایده های اولیه پس از غربالگری مقدماتی در پیش رویداد اول که در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد، داوری می شود. ایده پردازان برگزیده مرحله اول با حمایت علمی شتابگران کسب و کار (منتورها)، طی یک دوره یک ماه به توسعه ایده اولیه خواهند پرداخت و در پیش رویداد دوم که در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد، داوری مرحله دوم ایده های توسعه یافته اجرا می شود.

طرح های استارت آپی شیلاتی نیز طی یک مرحله داوری و همزمان با غربالگری مرحله دوم ایده های توسعه یافته در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ بررسی خواهند شد.

نهایتا در تاریخ ۲ اسفند سال جاری ۳ طرح استارت آپی شیلاتی برگزیده استان بوشهر معرفی خواهند شد. به ایده های برتر هر مرحله و نهایتا طرح های استارت آپی برگزیده جوایز ارزشمندی اعطا خواهد شد.

محورهای جشنواره:

۱٫ کسب و کار، شیوه های تامین مالی، صادرات و بازاریابی دیجیتال

۲٫ ارزش افزوده، استفاده مجدد از آب، پسماند و ضایعات

۳٫ شیوه های نوین صید، پرورش و فراوری آبزیان

۴٫ انرژی های تجدید پذیر و فناوری های سبز

۵٫ مکانیزاسیون، اتوماسیون و هوشمندسازی

۶٫ مهندسی آبزیان